O mnie

Jestem psychologiem, doktorantką, wykładowcą, badaczem, autorką publikacji naukowych w renomowanych czasopismach zagranicznych, autorem testu dla Instytutu Badań Edukacyjnych sprawdzającego funkcjonowanie pamięci prospektywnej u dzieci oraz twórcą interwencji psychologicznych online.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i pełnoetatową mamą dwuletniej córeczki. Uwielbiam gotować oraz tworzyć nowe przepisy dla męża i córki. Interesuje mnie wszystko związane z rozwojem małego dziecka oraz zdrowy styl życia.

Mamprzepis.pl to blog parentingowy

Blog parentingowy założyłam w 2019 roku, kiedy moja córka skończyła rok, a ja znalazłam więcej czasu dla siebie.

Mamprzepis.pl to blog o dzieciach i rodzicach, który powstał z mojej pasji do pisania oraz chęci dzielenia się z innymi rodzicami:

  • autorskimi przepisami kulinarnymi dla dzieci
  • planami dnia dziecka
  • poradami, które sprawdziły się w przypadku mojej córki

Na blogu polecam również produkty, które sprawdziły się w przypadku naszej rodziny i miejsca, które moim zdaniem warto odwiedzić razem z dzieckiem.

Można więc u mnie znaleźć zarówno wpisy poradnikowe, jak i recenzyjne.

Nie ograniczam się tylko i wyłącznie do pisania o dzieciach i rodzicielstwie.

Na blogu piszę również o:

  • wnętrzach
  • zdrowym stylu życia
  • problemach kobiet

W związku z tym, że jestem naukowcem, każdy problem, który staje mi na drodze do udanego rodzicielstwa, staram się dokładnie analizować, często posiłkując się literaturą naukową z różnych dziedzin. W wielu przypadkach wykorzystuje również swoją wiedzę psychologiczną.

Podczas studiów odbyłam wiele szkoleń z zakresu psychologii marketingu i reklamy. Wiedzę, którą na nich zdobyłam wykorzystuje teraz do promocji mojego bloga.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu:

kontakt@mamprzepis.pl