Hotel przyjazny dzieciom na mazurach – Marina Club

W hotelu Marina Club byliśmy całą naszą rodziną na Święta Wielkanocne, kiedy córka miała 9 miesięcy. Marina Club to hotel przyjazny dzieciom na mazurach, który świetnie sprawdzi się zarówno dla rodzin z małymi, jak i starszymi dziećmi, ponieważ oferta hotelu jest tak bogata, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

hotel przyjazny dzieciom na mazurach

Lokalizacja hotelu:

hotel przyjazny dzieciom na mazurach
źródło: http://www.hotelmarinaclub.pl

Hotel mieści się na półwyspie, w związku z czym z trzech stron otoczony jest malowniczym jeziorem. Obiekt znajduje się na wielkim terenie z dużą ilością miejsca do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

W związku z tym, że hotel znajduje się nad samym jeziorem, do dyspozycji gości jest oczywiście piaszczysta plaża. My z plaży nie korzystaliśmy, ponieważ byliśmy w hotelu na Święta Wielkanocne, ale to idealne miejsce do opalania dla rodziców i zabawy w piasku dla dzieci.

Na plaży można również skorzystać z leżaków i parasoli oraz wypożyczyć sprzęty wodne tj. kajaki czy rowery wodne.

Restauracja:

W restauracji hotelowej znajdują się foteliki do karmienia zapinane pasami, istnieje również możliwość przyniesienia takiego fotelika do pokoju. Kiedy miałam trudność z nakarmieniem córki, przyniesienie krzesełka do pokoju, znacznie ułatwiło mi podawanie drugiego śniadania i podwieczorku. Podłoga w restauracji wyłożona jest wykładziną, dzięki czemu dziecko może swobodnie po niej raczkować. W restauracji dostępne jest również specjalne menu dedykowane dzieciom oraz talerzyki i sztućce.

Basen:

źródło: http://www.hotelmarinaclub.pl/

Na terenie basenu dostępne są 3 baseny, jeden duży i dwa małe. W każdym z nich temperatura wody jest odpowiednia dla niemowlaka, ponieważ wynosi około 30 stopni. Dwa małe baseny mają bardzo ciepłą wodę około 33 stopni. Dzięki czemu nawet małe maluchy mogą się w nich kąpać bez obawy o wychłodzenie. Jeśli jednak obawiacie się, że może być dziecku za zimno, zawsze warto mieć przy sobie piankę termoizolacyjną, dzięki której dziecko nie zmarznie i będzie mogło spędzić w basenie więcej czasu.

Brodzik:

W strefie basenowej nie ma typowego brodzika dla dzieci, ale dwa małe baseny można jako tako potraktować, nie są one jednak na tyle płytkie, aby dziecko mogło samo po nich brodzić.

Na terenie basenu znajduje się również mały zewnętrzny basen. Z którego nie korzystałam z racji pogody.

Pokoje zabaw i atrakcje dla dzieci:

W obiekcie dostępny jest niewielki pokój zabaw, dla mojej córki w wieku 9 miesięcy był wystarczający, dla starszych dzieci po jakimś czasie może okazać się nudny.

Oprócz pokoju zabaw w hotelu znajduje się pokój gier gdzie dzieci i dorośli mogą grać w XBOXA.

źródło: http://www.hotelmarinaclub.pl/

Animatorki:

W pokoju zabaw dostępne są animatorki dla dzieci, my z ich usług nie korzystaliśmy z racji wieku córki, ale starsze dzieci miło spędzały z Paniami czas.

Hotel Marina Club posiada plac zabaw, dla dzieci. W hotelu istnieje również możliwość wypożyczenia elektronicznych hulajnóg za dodatkową opłatą. Zarówno dzieci, jak i dorośli chętnie z nich korzystali.

Jeśli ktoś ma ochotę na przejażdżkę rowerem, może wypożyczyć rower z krzesełkiem dla dziecka.

Pokój

źródło: http://www.hotelmarinaclub.pl/

Ogólny opis pokoju:

Pokoje w hotelu mieszczą się na parterze, dzięki temu istnieje możliwość wyjścia na dwór od razu przez balkon bez potrzeby przechodzenia przez korytarze hotelu i recepcje. Jest to bardzo fajna opcja po pierwsze, jeśli jest zimno, możemy od razu ubrać dziecko w kurtkę nie ryzykując, że zapoci się, przechodząc przez cały hotel. Widziałam również, że rodzice mniejszych niemowląt często wystawiali swoje dzieci w wózeczkach na dwór podczas drzemki. Dziecko spało na świeżym powietrzu, a rodzice z pokoju mieli je na oku. U mnie to by się nie sprawdziło, córka budzi się na każdy mały dźwięk, ale dla niektórych rodziców może to być świetnie rozwiązanie.

Wielkość pokoju:

Standardowe pokoje mają 25 m2. Pokój jest wystarczająco duży, aby pomieścić w nim łóżeczko i inne niezbędne akcesoria naszego dziecka. W pokoju oprócz łóżeczka mieliśmy fotelik do karmienia, a pokój mimo to nie wyglądał na zagracony.

Łóżeczko:

Hotel oferuje możliwość wstawienia turystycznego łóżeczka dla dzieci. My zawsze wozimy ze sobą materac, ponieważ te proponowane w łóżeczkach są moim zdaniem za cienkie.

Łazienka:

Duża przestronna, z prysznicem bez brodzika. Wtedy kąpaliśmy jeszcze córkę w wanience. Jeśli dziecko jest starsze, warto zabrać ze sobą turystyczną wanienkę. My korzystamy zazwyczaj z basen z Decathlon.

Podsumowując Marina Club to zdecydowanie hotel przyjazny dzieciom na mazurach i jeśli wybierasz się w te rejony z dzieckiem na urlop, warto wziąć go pod uwagę.

Źródło:

http://www.hotelmarinaclub.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *