Hilton Wawer – dzień z rocznym dzieckiem pełen atrakcji

Nie masz pomysłu na weekend? Dusisz się w Warszawie? Hotel DoubleTree by Hilton Wawer to świetna propozycja na jednodniowy pobyt bez noclegu dla rodziny z małym dzieckiem.

hilton wawer

W hotelu byłam już wcześniej kiedy córka miała miesiąc. Nie zwracałam wtedy jeszcze większej uwagi na ofertę rozrywkową dla dzieci oraz wyposażenie pokoi pod względem dziecka. W hotelu byłam w odwiedzinach, u rodziców, którzy przyjechali do nas do Warszawy żeby zobaczyć córeczkę, a że w domu mieliśmy wtedy istny kocioł nie chcieli zwalać się nam na noc i zdecydowali się na nocowanie w hotelu.

Poniżej zamieszczam informację o hotelu, na temat których mogę się wypowiedzieć. Nie wiem jak w hotelu z dostępnością udogodnień dla dzieci tj. łóżeczko czy przywijak ponieważ z nich nie korzystałam.

Basen:

hilton basen

Źródło: www.doubletreewarsaw.pl

Zarówno basen duży jak i brodzik mają ciepłą wodę w której można kąpać małe dziecko bez pianki nie obawiając się, że zmarznie.

Temperatura w dużym basenie wynosi 30 stopni, a w brodziku 32 stopnie. Brodzik wyposażony jest w fontannę, która jest ogromną frajdą dla małych dzieci.

Jeśli jest ładna pogoda z basenu można wyjść  na taras z leżakami i koszami lub na duży teren zieleni z trawą i drzewami na którym również znajdują się leżaki i kosze. Na terenie znajduje się plac zabaw więc jeśli dziecku znudzi się kąpiel na basenie może pobawić się na placu zabaw dzięki czemu rodzice nie muszę rezygnować z opalania i mogą pozostać na leżakach.

Pokoje zabaw i atrakcje dla dzieci:

hilton wawer pokoik

Źródło: www.doubletreewarsaw.pl

W hotelu do dyspozycji dzieci dostępny jest nieduży, ale za to świetnie wyposażony pokój zbaw. Można w nim znaleźć wiele ciekawych zabawek, duży basen z piłeczkami, tor przeszkód i ślizgawkę. W pokoju zabaw są dostępne Panie animatorki, które chętnie zajmują się dziećmi powyżej 3 roku życia.


Źródło: www.doubletreewarsaw.pl

Obok basenu znajduje się duży plac zabaw z atrakcjami zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych. Plac wyłożony jest specjalną powierzchnią chroniącą kolana dziecka w razie upadku.

Pokój:

Pokoje w hotelu są duże i zadbane. Pokój standard ma powierzchnię 27m2. Wielkość pokoju zdecydowanie sprzyja pobytom rodzin z dziećmi, które mają ze sobą zazwyczaj wiele dziecięcych akcesoriów. Klimatyzacja działa bardzo dobrze, uratowała nas kiedy w lipcu zeszłego roku panowały upały.

W łazience są dostępne wanny w których łatwo będzie można wykąpać małe dziecko.

Restauracja:

W hotelu dostępna jest restauracja w której można zjeść obiad lub pyszny deser. Posiłek możemy zjeść zarówno we wewnątrz jak i na zewnątrz. My preferujemy drugą opcję, córka może biegać po ogrodzie, a my na zmianę możemy zjeść posiłek.

Bardzo fajnie, że z basenu można skorzystać nie będąc gościem hotelowym. W związku z tym, że jesteśmy z Warszawy i nie opłaca nam się nocować w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania na tą opcję się zdecydowaliśmy. Jednodniowy pobyt w hotelu to świetny pomysł na spędzenie miłego popołudnia z rocznym dzieckiem. Córka wypluskała się na basenie oraz bawiła się w pokoju zbaw i na placu zabaw, dzięki temu, że restauracja znajduje się na dworze pozwoliła nam również zjeść posiłek. Na pewno jeszcze nie raz spędzimy tam dzień tym bardziej, że atrakcji dostosowanych typowo do rocznych dzieci w Warszawie nie ma aż tak wiele.

Źródło:

www.doubletreewarsaw.pl

5 thoughts on “Hilton Wawer – dzień z rocznym dzieckiem pełen atrakcji”

  1. Byłam w Double tree kilka razy na konferencji ale nigdy nie posądziłabym ich o jakakolwiek ofertę skierowana dla najmłodszych. Teraz jak już wiem jakie tam czekają atrakcje to pewnie odwiedzę ich już nie służbowo 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *